مطالعه سایت و استفاده از آن، به منزله موافقت شما با قوانین و سیاست‌های حفظ حریم خصوصی سنوتیک که درادامه شرح داده می‌شود به همراه «قوانین و مقرار»، بر رابطه ما با شما در خصوص این وبسایت حاکم است.

  • حفظ حریم خصوصی و اطلاعات شخصی بازدیدکنندگان محترم از اولویت‌های سنوتیک است. داده‌هایی که بر روی سرور ما ذخیره می‎شوند، داده‌هایی است که شما به‌طور داوطلبانه و از طریق تکمیل فرم‌ها ارائه داده‌اید. ما هیچ‌ گونه اطلاعاتی که متضمن هویت بازدیدکننده باشد، جمع‌آوری نمی‌کنیم. اطلاعاتی که از طریق ایمیل و یا دیگر روش‌های ارتباطی ممکن برای ما ارسال می‌شود، شامل این قانون می‌گردد. در نظر داشته باشید که سنوتیک این اطلاعات را به کسی نمی فروشد و یا اجاره نمی‌دهد.
  • سنوتیک از اطلاعات شما برای پاسخ دادن به خود شما استفاده می‌کند و با هیچ شخص ثالثی این اطلاعات را در میان نمی‌گذارد، مگر برای ارسال سفارشات و یا از این قبیل موارد.
  • برخی از طریق پیوندهای موجود در سایت ممکن است به اشتراک‌گذاری اطلاعات شخصی کاربر با شخص ثالث را پیشنهاد کنند. سنوتیک تحت هیچ شرایطی اطلاعات خصوصی و شخصی شما را به اشتراک نمی‌گذارد؛ با این حال، در صورت تمایل، خود قادر به اشتراک‌گذاری خواهید بود.  لینک‌های ارائه شده به وبسایت‌های ثالث، برای جهت آسودگی دسترسی به آن سایت‌ها به شما پیشنهاد شده و وبسایت‌های مزبور تحت کنترل  سنوتیک نمی‌باشند و در مورد سیاست حفظ حریم خصوصی آن‌ها اختیاری ندارد. لذا، بررسی سیاست حفظ حریم خصوصی این وبسایت‌ها بر عهده خود شما است.

هنگام بازدید از وبسایت، ممکن است اطلاعاتی در رایانه شما از طریق کوکی‌ها ذخیره شود که این کوکی‌ها امکان شناسایی خودکار رایانه را در بازدید بعدی از وبسایت را فراهم می‌سازد. کوکی به خودی خود، شامل اطلاعات شخصی نیست. تنها اطلاعات شخصی که یک کوکی می‌تواند در برگیرد، اطلاعاتی است که خود شما ارائه نموده‌اید. کوکی قادر به خواندن داده‌های موجود روی هارد دیسک و یا فایل‌های کوکی که توسط وبسایت‌های دیگر ایجاد شده، نیست. شما می‌توانید مرورگر خود را در حالت رد تمامی کوکی‌ها یا اعلام ارسال کوکی، تنظیم نمایید. البته در صورتی که کوکی‌ها را نپذیرید، استفاده از بعضی قسمت‌های وبسایت فعلی ممکن است امکان پذیر نباشد.