پیش از عضویت و استفاده از محصولات و خدمات این سایت، خواهشمندیم این قوانین را خوانده و با مفاد آن موافقت نمایید. این توافقنامه در بر گیرنده تمامی مقررات و توافقات میان سایت سنوتیک با کاربران خود می‌باشد. لازم به ذکر است که شما با تکمیل مراحل ثبت نام، موافقت خود را با مفاد این توافقنامه به ما اعلام می‌دارید.

  • ما خدمات و محصولات خود را با شرایط و قوانین این توافقنامه به شما ارایه می‌نماییم. ممکن است این قوانین هر چند وقت یکبار و بدون اینکه به شما اطلاع داده شود تغییر یابد. این تغییر ممکن است بدون اطلاع قبلی به کاربران صورت پذیرد و تغییرات می‌تواند در کل توافقنامه و یا حذف و اضافه کردن مفادی به متن آن باشد. شما می‌توانید هر چند وقت یکبار مروری بر جدیدترین مفاد این توافقنامه در این سایت داشته باشید. اگر چنانچه مخالفتی با قوانین مقررات موجود داشتید، هیچ اجباری بر استفاده کردن از سایت سنوتیک نیست.
  • لطفا قوانین را با دقت مطالعه فرمائید. با سفارش از سایت، شما موافقت خود را با شرایط و قوانین زیر اعلام می‌نمائید. علاوه بر این مفاد، سنوتیک به‌عنوان یک وبسایت و سرویس ایرانی از تمامی قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران تبعیت می‌نماید.
  • قبل از ثبت سفارش و پرداخت به دقت قیمت و امکانات محصولات را مطالعه فرمائید.
  • ارائه نظرات در وبسایت با محتوا و مضامین غیراخلاقی، نژادپرستانه ترویج خشونت،  غیرقانونی، مضر، تهدیدکننده و سیاسی ممنوع و خلاف قوانین استفاده می‌باشد.
  • همچنین انجام تبلیغات برای خود و یا دیگران در قالب نظرات در این سایت ممنوع می‌باشد . سنوتیک این حق را دارد چنین نظراتی را از سایت حذف نماید.
  • سنوتیک بدون اینکه به شما اطلاع دهد می‌تواند تغییراتی در سایت ایجاد کرده و یا مانع دسترسی به بعضی از قسمت‌های سایت و یا همه سایت به‌طور موقت یا دائمی شود.
  • بر طبق این توافقنامه سنوتیک متعهد می‌شود به کلیه حقوق اختصاصی کاربران احترام بگذارد و در این توافقنامه از دیگر کاربران نیز می خواهد که آن‌ها نیز همین کار را انجام دهند. چنانچه بر این باور هستید که حقوق انحصاری شما در این سایت مورد تجاوز قرار گرفته است  از طریق بخش تماس با ما و یا ارسال تیکت موضوع را اطلاع بدهید.

در صورت داشتن هر سوال یا مشکلی با این سایت و یا این توافقنامه، موضوع را با ما در میان بگذارید.